REISITINGIMUSED
Booking

SUUSAPUHKUSELE! Al. 429 EUR

Kehtib 03.10.2015 – 16.10.2016

Kui mäesuusatamise pisik annab endast märku, siis on aeg broneerida endale aktiivne puhkus Alpides! Novatoursi Austria, Itaalia ja Prantsusmaa nädalased suusareisid on kuni 16. oktoobrini eriti soodsate hindadega.

Austria Alpide omapäraks on hubased majakesed, lumeväljade karge hingus ning maalilised mägikülad. Austria suusatrassid on rajatud uusima tehnoloogia järgi, hotellid on õdusad ning asuvad kõrvuti armsate alpiküladega, kust õhkub iidsust ja rahu. Novatoursi hooaeg kestab Austrias 28.01 – 11.02.2017 (viimane tagasilend).

Itaalia Alpid oma muinajutuliste mägede, vanaaegsete majakeste ning suusaradadega lausa kutsuvad lumistele nõlvadele suuski haarama. Mägedes on palju kohvikuid, trahtereid ja restorane, kus avaneb lummav vaade orule. Novatoursi hooaeg kestab Itaalia nõlvadel 11.02 – 04.03.2017 (viimane tagasilend).

Prantsusmaa Alpide nõlvu iseloomustab lai radade valik ja suurepärased off-piste võimalused, mis tõstavad adrenaliinitaset ka kõige vilunumal suusasõbral. Omapära lisavad suured kõrguste vahed, pikad rajad ning head tingimused ka lumelauduritele. Majutusvõimalustest leidub nii vanu puitmaju, kui mugavaid apartemente, samuti moodsaid hotelle. Omaette elamusi pakuvad kindlasti Prantsuse köögi võlud. Novatoursi hooaeg kestab Prantsuse nõlvadel 04.03 – 18.03.2017 (viimane tagasilend).

Reisikorraldaja Novatours OÜ

oktoober 3, 2016

Meie partnerid
teztour novatours kidy_tour_logo reisiraha bta salvamouzendis luxexpress auriko

Telli uudised
Puhkusereisi päring