REISITINGIMUSED
Booking

Meeldejääv puhkus Itaalias

Itaalia otsereiside müük on avatud!

Napoli rannikul, mida peetakse üheks populaarseimaks kuurortpaigaks Itaalias, valitseb alati dünaamiline ja rõõmsameelne atmosfäär. Siin, kui ei kusagil mujal, on võimalus sukelduda lõputute pidude, üllatuste ja meelelahutuste keerisesse sõltumata kellaajast või vanusest.

Kaasaegsed kuurordid, mis laotuvad pikki rannikut kümnete kilomeetrite kaupa, eristuvad oma demokraatliku atmosfääri ja mitmekesiste puhkusevõimaluste poolest.

Siin on võimalik täisväärtuslikult nautida oivalisi laiu ja laugeid liivarandu, sooja ja madalat merevett, rikkalikku hotellivalikut igale maitsele ja eelarvele, suurepäraselt arendatud infrastruktuuri ja mõistagi, traditsioonilist itaalia külalislahkust.

Kultuurihuvilisele turistile pakutakse väga head võimalust kombineerimaks rannapuhkust sisuka ekskursioonikavaga.

Lisaks ootab teid rannikul lugematu hulk restorane, pizzeriasid, kohvikuid ja baare, mis sobivad igale rahakotile, põnev šopping ja suurepärased tingimused erinevate spordialadega tegelemiseks, kaasaarvatud veesport.

Kuurortide kirjeldused

Riviera di Ulisse (bussitransfeer kuni 2 t)
See on üks ilusamaid kohti Türreeni mere kaldal. Riviera di Ulisse 10 km rannajoon asub Rooma ja Napoli vahel. Paljud siinsed rannad on tunnustatud “Sinilipu” kvaliteedimärgiga.Pehme kliima, haruldane floora, rikas ajalugu, külalislahked itaallased ning palju päikesepaistelisi päevi, mis tagab pika rannahooaja maist oktoobrini – kõik see teeb Riviera di Ulissest ühe populaarseima kuurorti Itaalias.

Amalfi rannik (bussitransfeer kuni 2 t)
Amalfi rannik on lummavalt kaunis Sorrento poolsaare lõunarannik. See on terve bukett kuurortlinnu: Amalfi – Püha Andrease kiriku ja liiva-kiviklibuse kuldse rannajoonega, Ravello – mäe peal asuv aedlinn hingematvate vaadetega rannikule, Maiori ja Minori – väikesed linnakesed, kus asuvad parimad Amalfi ranniku liivarannad, Positano – piltilusa mäkke tõusvate värviliste majakeste panoraamiga, Praiano ja Cetara – maalilised kalurikülad kaasaegsete hotellidega. Koloriitsete majakeste, treppide, kitsaste tänavate, rippsildade, rippkaljude ja suurepärase vahemere kaktustest, viinamarjast, apelsini-, sidruni- ja oliiviistandustest koosneva floora sümbioos kooskõlas Türreeni mere läbipaistvate vetega – see on tõeline maapealne paradiis!

Sorrento (bussitransfeer kuni 1,5 t)
Kuurordi veetlus on loodud looduse enda poolt: tervendav õhk, puhas meri ja maastikud, mille ilu võtab hingetuks, iseäranis Napoli lahe ja Vesuuvi vulkaani vaated.Sorrentol on oma koloriit – valitseb rahulik elutempo ja soliidsus. Rannad on enamasti kiviklibused (vihmavarjud ja lamamistoolid asuvad reeglina kivi- ja puitplatvormidel). Sorrento on ideaalne paik iseseisvateks reisideks: siit pääseb kerge vaevaga mööda mereteed Ischia ja Capri saartele, Napolisse, Amalfi ranniku maaliliste linnakesteni. Vahemaa Sorrento ja Napoli vahel on 50 km ning seda saab läbida ka linnalähistel liikuva elektrirongiga Circum Vesuviana.

Ischia (transfeer bussiga ja laevaga ca 4 t)
Ischia, kõige suurem saar Napoli lahes (33 km rannajoont), asub 27 km kaugusel Napolist ja on ammu saanud lemmikpaigaks neile, kes soovib mitte ainult puhata, vaid ka parandada enda tervist. Selle termaalmineraalvee allikate ja kuumade liivade tervendav toime on teada juba iidsetest aegadest peale. „Roheline saar“, kus suplushooaeg kestab aprillist novembrini, on kuulus oma imeliste maastikuvaadete poolest. Kohev rohelus, väikesed lahesopid liivarandadega, puhtaim merevesi ja pehme kliima terve aasta jooksul – kõik see on unustamatu Ischia puhkuse olulisteks koostisosadeks. Siin saab igal aastaajal tunda termaalvete imettegevat mõjujõudu, mis on omandanud ülemaailmse kuulsuse tänu omadusele taastada organismi füsioloogilisi funktsioone. Siin on praegu ligi 70 vulkaanilist päritolu kuumaveeallikat, millest paljud tõusevad maapinnale otse hotellide territooriumil. Sellistes hotellides töötavad termaalosakonnad, kus kompetentne meditsiinipersonal aitab teil hoolt kanda oma ilu ja tervise eest.

Lennuplaan

NAPOLI                   September
September 07 14 21

Esialgsed lennuajad:

TALLINN – NAPOLI 04:30 – 07:00
NAPOLI – TALLINN 10:00 – 14:30

Reisipaketti hinna sees on:

– edasi-tagasi lennupilet algusega Tallinnast
– lennujaamatransfeerid sihtkohas
– 7 ööd majutust kaheses toas
– toitlustus vastavalt valitud reisipakettile
– reisiesindaja teenused

Vali oma lemmik ja broneeri info@richtours.ee 

Siin on mõned näidispakkumised, neid on tegelikult palju rohkem, küsige meie reisikonsultantide käest!

MACINELLE VILLAGGIO RESIDENCE Apts hind ühele inimesele ilma toitlustuseta al 447 EUR
VILLA TINA (ISCHIA PORTO) 3* hind ühele inimesele hommikusöökidega al 453 EUR
PARK HOTEL CALITTO (FORIO/PANZA) 3* hind ühele inimesele hommikusöökidega al 485 EUR
PARCO MARE MONTE (CASAMICCIOLA) 3* hind ühele inimesele hommikusöökidega al 486 eur
GANIMEDE HOTEL 4* hind ühele inimesele hommikusöökidega al 508 EUR
IL GIARDINO DI ADRIANA Special Cat. hind ühele inimesele hommikusöökidega al 512 EUR
RIVA GAIA HOTEL & RESIDENCE 3* hind ühele inimesele hommikusöökidega al 533 EUR
IL GUSCIO 3* hind ühele inimesele  hommikusöökidega al 533 EUR
PARK VICTORIA (FORIO) 3* hind ühele inimesele hommikusöökidega al 534 EUR
SANTA MARIA (FORIO) 3* hind ühele inimesele hommikusöökidega al 534 EUR
ELAIA GRAND HOTEL 3 * hind ühele inimesele al 546 EUR
TERME MEDITERRANEO (FORIO) 4* hind ühele inimesele hommiku- ja õhtusööökidega al 612 EUR
MAREBLU (ISCHIA PORTO) 5* hind ühele inimesele hommikusöökidega 874 EUR
SAN MONTANO RESORT & SPA (LACCO AMENO) 5* hind ühele inimesele hommikusöökidega al 1026 EUR

 

jaanuar 27, 2016

Meie partnerid
teztour novatours kidy_tour_logo reisiraha bta salvamouzendis luxexpress auriko

Telli uudised
Puhkusereisi päring