REISITINGIMUSED
Booking

HOIA PUHKUSE RÜTMI KA TALVEL! Talvepuhkus 2018/2019 kuni 50% soodsamalt

Broneeringu esimene sissemakse vaid 60 EUR/in

Puhkust pole kunagi liiga palju. Toetudes suviste puhkuste tempole, soovitame teha talvehooajale puhkuseplaanid varakult! Hoides ühtset puhkuse rütmi, saate osa talvehooaja reiside varajase tellija parimatest eelistest.

Kasutage kõige soodsamaid tingimusi ja paindlike broneerimiseeliseid:

  • Soodustused kuni 50%
  • Esimene sissemaks ainult 60 EUR inimese kohta.
  • Madala hinnaga garantii.
  • Paljudel reisipakettidel sisaldub lisateenus Paindlik reis (Gold Flex) hinnas.

Olete lahkelt oodatud tutvuma Novatoursi 2018-19 talvehooaja sooja rannapuhkuse pakettidega:

UUS! Jordaania  – suurepärane võimalus neile, kes tunnevad sügavamat tõmmet araabia kõrbeeksootika vastu. Samuti soovivad nautida korallirohket Punast merd, raviomaduste poolest silma paistvat Surnumerd, samuti ülimaitsvat toitu, külalislahkust ja naeratavaid inimesi. Haarake võimalusest, et külastada üht antiikaja maailmaimedest – kaljudesse rajatud Petrat.

UUS! Djerba – Tuneesia suurim saar ja lõunapoolseim kuurordiala, mida hellitab Vahemere kliima oma päikeseliste päevade ja soojaga. Saart kutsutakese ka Tuneesia Tahitiks. Djerba hämmastav loodus soosib romantilist atmosfääri.

Idamaise külalislahkuse ja maagilise veealuse maailma poolest tuntud Hurghada ja Shram el Sheikhkutsub ka sel talvehooajal Egiptust avastama. Populaarsed Kanaari saared TenerifeLanzaroteja Fuerteventura võluvad puhkajaid ka sel hooajal. Kordumatu vulkaaniline maastik, pikad liivarannad ning hämmastav floora ja fauna. Samuti ootavad reisihuvilisi luksuslikud ja kaasaegsed Araabia Ühendemiraadid, mis üllatavad taevasse kõrguvate pilvelõhkujate, hämmastavate tehissaarte ning põnevate Araabia traditsioonidega.

Kiirustage ja haarake talvehooaja parimad soodustused ja broneerimistingimused info@richtours.ee

Reisikorraldaja Novatours

mai 16, 2018

Meie partnerid
teztour novatours kidy_tour_logo reisiraha bta salvamouzendis luxexpress auriko

Telli uudised
Puhkusereisi päring